דף הבית > אודות

אודות


מועדון istudent הוא התשובה שלנו, הסטודנטים, ליוקר המחיה.
עד כה הצטרפו למועדון למעלה מ-200,000 סטודנטים וסטודנטיות מתל חי ועד אילת, אשר יחד מנצלים את כוחם הצרכני וחוסכים מאות שקלים כל חודש במסעדות, בתי קפה, אלקטרוניקה, ביגוד, לייף סטייל ועוד ועוד.

המועדון דיגיטלי לחלוטין ומתבסס על אפליקציית מובייל מתקדמת ואתר אינטרנט - ההרשמה היא ללא עלות, במהלכה אנו מאמתים את זהות הסטודנטים באונליין, ללא טפסים מיותרים או אותיות קטנות.

בזכות היכולת של istudent לאמת סטודנטים, רשתות מובילות בישראל מצאו את הדרך האולטימטיבית להגיע לסטודנטים ע"י מתן הטבות חסרות תקדים.

עד כה, הצטרפו למועדון למעלה מ-200 חברות ואתרים פופולריים, אשר נבחרו על ידי, מי אם לא - הסטודנטים. ביניהם: סופר פארם, אמריקן איגל, BBB, טופ שופ, קרולינה למקה ברלין, מוזס, קרביץ, יס פלנט, Adika, קסטרו, פיצה האט, asos ועוד. כל אלו הם רק ההתחלה. בימים אלה אנחנו עמלים על הרחבת מאגר החברות הקיים וחשוב מכך - על כניסה לתחומים חדשים וחשובים לא פחות.

בנוסף, מהיום באפליקציה מתחמי תוכן חדשים הכוללים: מתחם Cashback באתרים המובילים בעולם, מתחם משרות במיוחד לסטודנטים, מנוע חיפוש מורים פרטיים, מתחם הטבות לסטודנטים מתחתנים ועוד.

אז, למה אתם מחכים? הירשמו עכשיו בקלות ובחינם והצטרפו למהפכה של עולם הסטודנטים.